- VIP - Kosova Sot
Katy Perry: Po përgatitem të kem familjen time (FOTO)

Katy Perry: Po përgatitem të kem familjen time (FOTO)

Këngëtarja Katy Perry në një intervistë që ka dhënë për revistën “Glamour” ka thënë se do të bëjë një ndryshim në jetën e saj dhe mos të mbetet ‘rob’ i fëmijërisë së saj. “Dua të stabilizohem emocionalisht, të rritem. Po e përgatis veten të kem familjen time një ditë. Jam disi nervoze për këtë ndryshim emocional, por mendoj se nuk kam alternativë tjetër”- ka thënë këngëtarja për “Glamour”.

Image

 

(Kosova Sot)

4 orë e 42 minuta më parë
21/02/19