Një nuse për shtëpi si Orinda Huta, shihni çfarë gatuan për Turin - VIP - Kosova Sot
Një nuse për shtëpi si Orinda Huta, shihni çfarë gatuan për Turin

Një nuse për shtëpi si Orinda Huta, shihni çfarë gatuan për Turin

Ata janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar, si dhe më të komentuarit në media. Janë pikërisht Orinda Huta dhe Turjan Hyska, të cilët vitin e kaluar lidhën kurorë në një dasmë madhështore.

Çifti më parë bashkëjetonte, por tani pas martesës moderatorja simpatike ka filluar të sillet si një nuse për shtëpi, pasi shpeshherë shihet duke gatuar.

Këngëtarja ka postuar këtë herë disa foto e video në “Instastorie” duke përgatitur një darkë të shijshme.Ndërsa në një intervistë pak kohë më parë, Orinda është shprehur se i pëlqen shumë të gatuajë dhe provon shpesh receta të reja dhe se Turi i pëlqen shumë pjatat që ajo gatuan.

Image
Image
Image
Image

(Kosova Sot)

19 orë e 3 minuta më parë
22/01/19