Vera Oruçaj, nostalgjike për vitet e 90' (Foto/Video) - VIP - Kosova Sot
Vera Oruçaj, nostalgjike për vitet e 90

Vera Oruçaj, nostalgjike për vitet e 90' (Foto/Video)

Këngëtarja e njohur mitrovicase Vera Oruçaj, e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikes, në profilin e saj në Facebook, ka postuar një video të hit këngës së saj "Lujmi Lujmi", transmeton "Kosova Sot Online", e cila për ato vite ishte ndër këngët më të pëlqyera, por e cila vazhdon të dëgjohet edhe sot me endje.

Image

Ky është postimi i plotë i këngëtares:

"Me dëshiren e shumë dashamirëve të këngës sime,

postoj mega hitin tim, e cila edhe sot dëgjohet dhe këndohet.Ju përqafoj dhe ju dua shumë".

(Kosova Sot)

9 orë e 55 minuta më parë
20/01/19