- VIP - Kosova Sot
Lufta e Selena-s

Lufta e Selena-s

Selena Gomez beson ajo do të luftojë depresionin dhe ankthin gjatë gjithë jetës së saj. Duke folur për "Harper's Bazaar", bukuroshja 25 vjeçe ka rrëfyer se shëndetin e saj do ta vërë para secilës gjë tjetër për vitin 2018, pasi që vitin e kaluar kishte pasur telashe me shëndetin dhe po ashtu kishte bërë një operacion të fshehtë të veshkës. Këngëtarja e hitit "Wolves" ka thënë se këtë vit do të jetë më mirë se në atë të kaluarin, duke thënë: 'Do të jetë më mirë se besoj më shumë në veten time. Dhe të gjithë ata që më njohin mua e dinë se unë gjithmonë primarë i kam shëndetin dhe mirëqenien'. 

(Kosova Sot)

13 orë e 16 minuta më parë
22/02/19