- VIP - Kosova Sot
Ronela Hajati siç nuk e keni parë ndonjëherë,e veshur nuse dhe me disa kilogramë më pak

Ronela Hajati siç nuk e keni parë ndonjëherë,e veshur nuse dhe me disa kilogramë më pak

Këngëtarja Ronela Hajati shquhet për tipin sportiv dhe pa komplekse në të gjitha daljet e saj. Por fillesat e këngëtares duket se kanë qenë me të vërtetë të guximshme.

Ronela është veshur nuse kur ka qenë më e vogël. Ajo ka shpërndarë në rrjetet sociale disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të bardhë dhe me disa kilogramë më pak.

Image

 

“Dy kile dhe e çmendur”- ka shkruar Ronela krahas fotove që ka publikuar në “Instagram”

Image

 

Me siguri këngëtarja është bërë pjesë e ndonjë seti fotografik me fustane nusërie pa e ditur se një ditë do të bëhej e famshme dhe këto fotografi do të përbënin kuriozitet për fansat e saj.

Image

 

16 orë e 27 minuta më parë
20/02/19