Marina dhe Getoari pushime në vendin më të shtrenjtë, Luana nuk u “ndahet” - VIP - Kosova Sot
Marina dhe Getoari pushime në vendin më të shtrenjtë, Luana nuk u “ndahet”

Marina dhe Getoari pushime në vendin më të shtrenjtë, Luana nuk u “ndahet”

Dy moderatoret e famshme shqipare, Marina dhe Luana Vjollca kanë lënë pas angazhimet në punë. Ato kanë vendosur të bëjnë pushimet dimërore në një prej vendeve më të shtrenjta në botë, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për Saint Moritz të Zvicrës, vend në të cilin kohë më parë pushoi kryeministri Ramush Haradinaj, pushim i cili ishte komentuar shumë.

Në rrjete sociale, Marina dhe Luana gjatë ditës së djeshme kanë postuar pamje nga vendi ku po qëndrojnë, e që u shfaqen duke u skijuar.

Ato po shoqërohen edhe nga bashkëshorti i Marinës, Getoar Selimi, i cili e konfirmoi këtë gjë përmes rrjeteve sociale. 

Image
Image

 

(Kosova Sot)

17 orë e 51 minuta më parë
16/01/19