- VIP - Kosova Sot
FOTOT/ Aksidentohet Brad Pitt, ja çfarë bën aktori menjëherë pas përplasjes

FOTOT/ Aksidentohet Brad Pitt, ja çfarë bën aktori menjëherë pas përplasjes

Pas ndarjes nga Agelina Jolie, ish-bashkëshorti i saj Brad Pitt i ka kufizuar të dalurat nga shtëpia. Por herën e fundit që ka dal, nga ajo që raporton ‘Us Weekly’ aktori është përfshirë në një incident të vogël, pasi makina e tij u përplas me dy automjete të tjera në Los Angeles.Nga fotot e publikuara duket se 54-vjeçari ka fotografuar të gjitha dëmet që ju bënë makinave si dhe ka komunikuar me qytetarët e tjerë të përfshirë në incident.Daily Mail” raporton se aktori u përshëndet me shumë përzemërsi me shoferët e tjerë të përfshirë në ngjarje edhe pse nuk dihet se kush ishte shkaktar i përplasjes.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

 

13 orë e 53 minuta më parë
22/02/19