Kur bukuria është e lindur! Zbuloni kush është vogëlushja në foto - VIP - Kosova Sot
Kur bukuria është e lindur! Zbuloni kush është vogëlushja në foto

Kur bukuria është e lindur! Zbuloni kush është vogëlushja në foto

Sot pa frikë mund të themi se ajo është një ndër vajzat më të bukura shqiptare.
Adrola Dushi është bukuroshja që krahas pasionit për modelingun, përjetoi në moshë shumë të vogël ndjesinë e të qenurit nënë.
Adrola ka qenë e bukur që kur ka lindur derisa kjo u kurorëzua në vitin 2012 me titullin  “Miss Universe Albania”. Modelja ka publikuar në “Instagram” disa foto që nga fëmijëria, ku duket qartë se bukuria e saj është natyrale dhe e lindur. Një tjetër detaj që vihet re në foto është ngjashmëria shumë e madhe e Adrolës së vogël me djalin e saj Troin.

(Kosova Sot

Image
Image
Image

 

)

 

3 orë e 22 minuta më parë
22/01/19