Luana Vjollca shkëlqen në... (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Luana Vjollca shkëlqen në... (FOTO)

Luana Vjollca shkëlqen në... (FOTO)

Luana Vjollca di gjithmonë se si të surprizojë me paraqitjen e saj skenike. Moderatorja e emisionit ‘Shiko kush luan’ kujdeset që në çdo dalje të saj të vijë me një stil të veçantë. Kjo e shtunë do të jetë e fundit për këtë sezon të ‘Shiko kush luan’ dhe Luana me anë të një video në ‘Instagram’ ka zbuluar disa detaje. Këtë herë Luana ka zgjedhur një fustan në ngjyrë të bardhë që i nxjerr shumë në pah format e saj dhe sidomos këmbët e gjata. Ndërsa të ftuarit e fundit do të jenë djemtë e grupit West Side Family, Eli Fara, Besa Kokëdhima dhe modelja Endi Cini.

Image

 

(Kosova Sot)

16 orë e 47 minuta më parë
22/01/19