Mimoza&Shkumbini:FOREVER (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Mimoza&Shkumbini:FOREVER (FOTO)

Mimoza&Shkumbini:FOREVER (FOTO)

Çifti i njohur i show bizit, Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu, edhe pse viteve të fundit nuk janë aktiv në sferën e muzikës siç ishin dikur, në veçanti Mimoza, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Image

Ata duket se e shijojnë mjaftueshëm jetën e natës, e për t'u relaksuar ata kanë dalur së bashku në një nga lokalet e Prishtinës.

Për t'a dokumentuar këtë moment, ata kanë shkrepur dhe një fotografi, të cilës ja kanë bashkangjitur  fjalën: Forever.Duke ju uruar që ata të jenë të lumtur përgjithmonë, publiku i tyre pret që këngëtaret në fjalë t'i rikthehen skenës muzikore shqipe, aty ku dhe e kanë vendin.

Image

 

(Kosova Sot)

10 orë e 29 minuta më parë
21/01/19