- VIP - Kosova Sot
U bë nënë e nuk ia la shenjë

U bë nënë e nuk ia la shenjë

Ajo ka mirëpritur djalin e saj të parë, Jack, me partnerin e saj me të cilin janë një kohë të gjatë bashkë, aktorin britanik Jason Statham. Dhe, Rosie Huntington-Whiteley e ka dëshmuar se të qenët nënë nuk e ka ngadalësuar aspak atë teksa ia kishte mësyrë qytetit të Nju Jorkut.

Supermodelja angleze 30 vjeçe u duk pa asnjë mangësi të vetme në një pallto me një rrip në mes dhe një palë pantallona të ngushtë "PVC" derisa rrugët i kishte shndërruar në një pistë personale. Rosie ka theksuar shijen e saj për modën që kishte shërbyer për t'i theksuar linjat e saj. Ijët i ishin vizatuar fort falë pantallonave të ngushtë derisa ngjyrim vetes i kishte dhënë me një palë çizme të kuqe. 

(Kosova Sot)

 

6 orë e 8 minuta më parë
18/02/19