Elhaida Dani në super formë fizike, ja si duket këngëtarja para pasqyrës - VIP - Kosova Sot
Elhaida Dani në super formë fizike, ja si duket këngëtarja para pasqyrës

Elhaida Dani në super formë fizike, ja si duket këngëtarja para pasqyrës

 

Këngëtarja Elhaida Dani të cilën të gjithë e njohim për zërin karakteristik dhe përfaqësimin e Shqipërisë në Eurovizion, duket se po i kushton shumë vëmendje pamjes dhe fizikut të saj.

Shumë pak ka ngelur nga Elhaida e vogël me format e rrumbullakosura.

Image

 

Kohët e fundit këngëtarja ka shpërndarë në rrjetet sociale momente nga përditshmëria e saj, çka flet për një regjim të mirë ushqimor dhe shumë kilogramë më pak. Në një foto që ajo ka publikuar në “Instagram” duket në formë të shkëlqyer fizike.

Image

 

“Kur pasqyra ka më shumë forma se ty” – ka shkruar me modesti Elhaida.

Image

(Kosova Sot)

14 orë e 55 minuta më parë
20/01/19