- VIP - Kosova Sot
Elia Zaharia feston ditëlindjen, Soni Malaj surprizon mikeshën e saj

Elia Zaharia feston ditëlindjen, Soni Malaj surprizon mikeshën e saj

Aktorja Elia Zaharia sot ka ditëlindjen dhe në orët e para të mëngjesit miqtë e saj i kanë rezervuar një surprizë. Midis tyre  ka qenë dhe mikesha e ngushtë e Elias, Soni Malaj.Nga video që këngëtarja ka publikuar në “Insta story” duket se pasi akrepat e orës kanë shënuar 00:00 me ritin tradicional të tortës me qirinj, miqtë i kanë uruar ditëlindjen aktores. Elia duket shumë e lumtur nga surpriza.

Kujtojme se Soni dhe Elia janë mikesha që nga koha kur ishin pjesë e grupit “Spirit Voice”.

Image
Image

 

(Koha Sot)

10 orë e 34 minuta më parë
22/02/19