- VIP - Kosova Sot
E veshur me robdeshambër, Agnesa Vuthaj poston fotot provokuese

E veshur me robdeshambër, Agnesa Vuthaj poston fotot provokuese

 

Zakonisht kur festojmë ditëlindjen vishemi dhe zbukurohemi e bëhemi gati për të dalë e festuar. Por ky nuk është rasti i ish-Miss Shqipërisë Agnesa Vuthaj.

Ajo feston sot ditëlindjen dhe ka postuar disa foto në “Instagram” ku i ka habitur fansat me pozat.

E veshur me robdëshambër, ulur në dritare, Agnesa shihet duke shijuar tortën e ditëlindjes.

Njëra prej fotove ka tërhequr më shumë vëmendje për shkak se Miss-i ka ekspozuar pak më shumë trupin duke u shfaqur provokuese.

“Një tortë, një urim. Lumturia jeton në kujtimet e mira”, shkruan Agnesa Vuthaj.

Image
Image
Image

 

 

13 orë e 33 minuta më parë
22/02/19