- VIP - Kosova Sot
Historia e ëndrrës së Alketa Vejsiut

Historia e ëndrrës së Alketa Vejsiut

Alketa Vejsiu është një ndër prezantueset më të sukseshme në Shqipëri dhe së fundmi një nga biznesmenet më të fuqishme. Por ëndrra e Alketës ka një histori, fillimi dhe vazhdimi i së cilës ka kryefjalë pasionin dhe dashurinë për televizionin.

Alketa ka ndarë me ndjekësit e saj një video ku përfshihen momente të ndryshme që nga fillesat e saj ku kërkonte të bëhej një showgirl, sozia e Lorena Cuccarinit dhe deri tani ku ëndrra e saj është bërë realitet.

“Mund të realizohen mrekulli në qoftë se ne besojmë”-ka shkruar Alketa, duke dhënë një mesazh shumë të fortë.

(Kosova Sot)

 

Story of my dream! #therecanbemiracleswhenwebelieve

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

12 orë e 12 minuta më parë
22/02/19