Historia e dashurisë e Sinanit dhe Andrrës, këngëtari rrëfen një detaj të ri - VIP - Kosova Sot
Historia e dashurisë e Sinanit dhe Andrrës, këngëtari rrëfen një detaj të ri

Historia e dashurisë e Sinanit dhe Andrrës, këngëtari rrëfen një detaj të ri

Me siguri të gjithë e mbani mend ceremoninë madhështore të martesës së Sinan Hoxhës me Andrra Destanin.

Prej më shumë se dy vitesh çifti është bërë  zyrtarisht  burrë e grua, por publiku shumë pak di se si ka nisur e gjithë marrëdhënia e tyre. Pasditen e sotme të ftuar në emisionin “Rudina” ata kanë treguar për planet e së ardhmes dhe kanë ndarë me publikun historinë e tyre të dashurisë. Të pyetur nga moderatorja se si ka nisur kjo marrëdhënia e tyre Sinani ka treguar: “O Zot sikur të ishte gruaja ime kjo mendimi i parë në çastin e parë që kam parë Andrrën, dashuri me shikim të parë.” Sinani ka shumë të drejtë pasi ëmbëlsia që e karakterizon Andrrën do të bënte çdo njeri të binte në dashuri me të. 

(Kosova Sot)

2 orë e 3 minuta më parë
18/12/18