N'HAPSANE, SHERRI I MODELES - VIP - Kosova Sot
N

N'HAPSANE, SHERRI I MODELES

 Bella Hadid kërcënohet se, tashmë personi i arrestuar do ta vriste atë dhe familjen Një njeri që me gjasë e kishte kërcënuar Bella Hadid-in që nga dhjetori, ishte arrestuar të enjten mbrëma.

"TMZ" ka raportuar se një mashkull 37 vjeç ishte arrestuar nga policia jashtë apartamentit të deles. Bella, 21 vjeçe, e kishte njohur njeriun në fjalë, derisa po shkonte në ndërtesën e saj, dhe sipas "TMZ", dhe kishte lajmëruar forcat e sigurimit. Sipas uebsajtit, ai i kishte dërguar asaj porosi përmes rrjeteve shoqërore duke e kërcënuar se do ta vriste atë dhe familjen e saj.

Vetëm 24 orë më herët, Bella ishte parë në Nju- Jork, veshur me një bluzë të bukur derisa kishte rënë në sy falë aseteve të saj. Motra e re e modeles Gigi, veshjen e kishte kompletuar me një palë pantallona prej lëkure dhe një xhaketë me mëngë të lezetshme. 

(Kosova Sot)

17 orë e 36 minuta më parë
17/12/18