24-vjeçarja: Ndihem më mirë kur jam e zhveshur (Foto) - VIP - Kosova Sot
24-vjeçarja: Ndihem më mirë kur jam e zhveshur (Foto)

24-vjeçarja: Ndihem më mirë kur jam e zhveshur (Foto)

Jessica Shears është një nga femrat e famshme, e cila ka deklaruar se ndjehet më mirë kur është e zhveshur sesa me rroba në trup.

24-vjeçarja vijon të vërë në zbatim dëshirat e saj për të qëndruar e zhveshur. Madje këtë herë ylli i “Love Island” ka ekspozuar format e saj fizike në Dubai.

Në fotot e publikuara seksimboli shfaqet në bordin e një jahti e veshur me bikini ngjyrë të zezë.

Ndërkohë pak javë më parë ylli i reality show u martua me Dom Lever, në një ceremoni ku nusja dhe dhëndri u shfaqën vetëm me të brendshme.

Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

 

13 orë e 36 minuta më parë
15/12/18