Mihrija blen telefon, dhe e bën "perhajr" (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Mihrija blen telefon, dhe e bën "perhajr" (FOTO)

Mihrija blen telefon, dhe e bën "perhajr" (FOTO)

Në këto ditë acari, kur temperaturat shënojnë minus, këngëtarja e njohur Mihrije Braha, së bashku me aktorët e humorit Adnan Blaku, Eqrem Berisha dhe Halim Berisha, kanë gjetur momentin, pas pushimit nga gjirimet e emisionit "ODEON", për t'a realizuar një fotografi së bashku, shkruan "Kosova Sot Online".E ajo që vlen të theksohet, është se kjo fotografi u realizua me telefonin e ri të Mihrisë."E provuam telefonin e ri të Mihrisë, tepër i mirë veç e gëzofsh", ka shkruar Blaku në profilin e tij.

Image
Image
 
 

 

(Kosova Sot)

11 orë e 45 minuta më parë
10/12/18