E di që ju kalla! - VIP - Kosova Sot
E di që ju kalla!

E di që ju kalla!

Rihanna rrezaton me apel seksual derisa reklamon koleksionin pranveror të "Fenty Beauty" dhe "Puma". Rihanna mund ta bëjë çdo gjë të bukur dhe të hijshme. Të mërkurën, këngëtarja 30 vjeçare zbuloi pamje të reja nga lansimi i ardhshëm i koleksionit të saj të ri, i cili është bërë nga 'Fenty Beauty' dhe nga 'Puma'. Kjo linjë e veshjeve do të mund të blihet që nga 15 marsi. Rihanna postoi dy pamje të saj në 'Instagram', me mbishkrimin ku, midis tjerash, thuhet: "Hej, djema! E di se ju kalla!". Kjo mund të jetë edhe e vërtetë, por të thuhet kështu, troç, disi ia humbë lezetin. 

(Kosova Sot)

13 orë e 24 minuta më parë
15/12/18