Anxhela Martini publikon pamjet nga shtëpia, por vëmendjen e merr ky detaj - VIP - Kosova Sot
Anxhela Martini publikon pamjet nga shtëpia, por vëmendjen e merr ky detaj

Anxhela Martini publikon pamjet nga shtëpia, por vëmendjen e merr ky detaj

Modelja me origjinë shqiptare, Anxhela Martini , duket se është duke shijuar muajt e parë pas martesës me pasanikun rumun.

Ajo është tejet aktive në rrjetet sociale duke bërë publike foto të shumta nga jeta e saj e përditshme.

Ajo që bie në sy në thuajse çdo postim të saj, është fiziku dhe format trupore shumë sensuale.

Edhe në fotot e postuara së fundmi, Anxhela ka ekspozuar gjoksin dhe këmbët e gjata e të holla, ndërsa qëndron e rehatuar.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

19 orë e 52 minuta më parë
12/12/18