Majk poston foton e vajzës seksi: Dua të dashurohem pasha jetën! - VIP - Kosova Sot
Majk poston foton e vajzës seksi: Dua të dashurohem pasha jetën!

Majk poston foton e vajzës seksi: Dua të dashurohem pasha jetën!

Nuk është vetëm një këngëtar i komentuar për këngët e bukura, por kohët e fundit është përfolur shumë për lidhjet e tij të dashurisë.

Pas ndarjes përfundimisht nga Majlinda, nëna e djalit të tij, ai u pa në shoqëri me vajzën e politikanit kosovar, Melita Nushi.

Ndërsa tani ai sërish ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë por edhe fansave, pas “deklaratës së dashurisë” drejtuar Micah Gianneli, modele dhe fashion bloggere australiane.

“Dua të dashurohem pasha jetën”, shkruan Majk me humor.

Image

 

(Kosova Sot)

10 orë e 54 minuta më parë
22/01/19