Mihrija e lë muzikën, ia "mësyn"... (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Mihrija e lë muzikën, ia "mësyn"... (FOTO)

Mihrija e lë muzikën, ia "mësyn"... (FOTO)

Këngëtarja e njohur kosovare, Mihrije Braha e cila ka vite që është në skenën e muzikës shqipe, dhe numëron disa hite gjatë karrierës së saj, "përfundimisht" ka hequr dorë nga muzika, shkruan "Kosova Sot Online".Ajo ka vendosur të jetë një stjuardesë, të paktën në disa fotografi të cilat janë postuar nga vetë këngëtarja, dhe ca të tjera që janë eskluzive vetëm për "Kosova Sot Online", Mihrisë i shkon për shtati ky profesion dhe duket tejet bukur me këtë veshje, megjithatë në rolin e këngëtares ajo shkëlqen.
Për më shumë shikoni fotografitë dhe binduni:

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

12 orë e 51 minuta më parë
12/12/18