SEXY KIM KARDASHIAN (FOTO) - VIP - Kosova Sot
SEXY KIM KARDASHIAN (FOTO)

SEXY KIM KARDASHIAN (FOTO)

Kim  Kardashian  për momentin është në Tokio  Japoni, me motrat e saj Kourtney dhe Khloe Kradashian   transmeton Kosova Sot Online.

Të enjten, Kim është parë duke bërë shoping  ndërkohë që kishte veshur rroba  të cilat ia theksonin linjat e saj fantastike trupore .

Nëna e dy fëmijëve kishte veshur gete ngjyrë hiri me të zezë, të cilat i kishte kombinuar me një bluzë të thjeshtë me mëngë të gjata dhe një jelek,të kombinuara me një palë qizme.

Image
Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

20 orë e 40 minuta më parë
18/12/18