Kylie na tregoi për herë të parë vajzën e saj, Stormi (Foto) - VIP - Kosova Sot
Kylie na tregoi për herë të parë vajzën e saj, Stormi (Foto)

Kylie na tregoi për herë të parë vajzën e saj, Stormi (Foto)

Vetëm një muaj më parë, Kylie Jenner solli në jetë fëmijën e saj dhe të reperit Travis Scott.

Deri tani kemi parë vetëm dorën e të voglës Stormi, por sot Ktylie na tregoi edhe fytyrën e saj.

“Engjëlli im i vogël sot mbush një muaj”, ka shkruaj ajo.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

16 orë e 44 minuta më parë
13/12/18