Samanta dhe Ermali, vijnë me "Faj" (VIDEO) - VIP - Kosova Sot
Samanta dhe Ermali, vijnë me "Faj" (VIDEO)

Samanta dhe Ermali, vijnë me "Faj" (VIDEO)

Dy ndër artistët më të preferuar për bashkpunime, viteve të fundit, Samanta Karavella dhe Ermal Fejzullahu, për fansat e tyre kanë publikuar këngën më të re "Faj", shkruan "Kosova Sot Online".Menjëherë pas publikimit, kënga ka arritur më shumë se njëqind shikime në kanalin YouTube.
Ndryshe ky është bashkpunimi i parë në mes dy artistëve të lartpërmendur.

 

(Kosova Sot)

6 orë e 56 minuta më parë
10/12/18