Genta Ismajli, së shpejti me projekt të ri (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Genta Ismajli, së shpejti me projekt të ri (FOTO)

Genta Ismajli, së shpejti me projekt të ri (FOTO)

Genta Ismajli është një ndër ato që këngëtare që pavarësisht se është bërë shumë herët pjesë e muzikës shqiptare ja ka dalë mbanë që publiku i saj ta dojë ende sot e kësaj dite si herën e parë. Kënga e fundit e realizuar nga këngëtarja ka qenë ‘Dy Dashni’, e cila u pëlqye shumë nga fansat e saj, por kanë kaluar disa muaj që nga publikimi. Së fundmi këngëtarja ka njoftuar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor. Ajo ka postuar disa foto dhe video duke punuar në një studio muzikore. Megjithatë këngëtarja nuk ka bërë të ditur asnjë detaj më tepër në lidhje me këngën e re, prandaj të gjithë adhuruesit e muzikës së saj do u duhet të presin ndoshta dhe disa muaj derisa kënga të publikohet.

Image

 

(Kosova Sot)

4 orë e 47 minuta më parë
15/12/18