Leonora Jakupi feston sot ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush këngëtarja - VIP - Kosova Sot
Leonora Jakupi feston sot ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush këngëtarja

Leonora Jakupi feston sot ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush këngëtarja

Leonora Jakupi është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Prej shumë vitesh karrierë, këngëtarja ka arritur të sjell për publikun hite të cilat vazhdojnë të dëgjohen edhe sot. Karriera e gjatë e saj na ka bërë që ti largohemi moshës dhe ta kujtojmë Leonorën akoma si një vajzë të vogël. Por vitet kanë kaluar dhe ajo sot mbush plot 39 vjeç dhe përsëri ngelet një ikonë e bukurisë shqiptare.

Image

 

Image
Image

(Kosova Sot)

10 orë e 57 minuta më parë
11/12/18