Dërgohet në urgjencë në gjendje të rëndë, këngëtari i njohur mbahet në jetë nga aparaturat - VIP - Kosova Sot
Dërgohet në urgjencë në gjendje të rëndë, këngëtari i njohur mbahet në jetë nga aparaturat

Dërgohet në urgjencë në gjendje të rëndë, këngëtari i njohur mbahet në jetë nga aparaturat

Këngëtari i njohur është dërguar mbrëmjen e djeshme me urgjencë në spital pasi gjendja e tij shëndetësore ishte përkeqësuar menjëherë.

Pas një telefonate që është bërë në spital, është thënë se ai ishte në gjendje të fikti dhe nxirrte shkumë nga goja, ndërsa mjekët kanë dyshuar për një atak kardiak.

Reperi i njohur, Rick Ross, sipas informacioneve të mediave të huaja, thuhet se është në gjendje kritike për jetën dhe se mbahet gjallë falë aparaturave.

(Kosova Sot)

11 orë e 33 minuta më parë
19/12/18