Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon që nuk është në një marrëdhënie, por… - VIP - Kosova Sot
Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon që nuk është në një marrëdhënie, por…

Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon që nuk është në një marrëdhënie, por…

Me siguri e njihni Baby G nga këngët e saj dhe nga bashkëpunimet me repera të njohur. Vajza me origjinë shqiptare që ka jetuar në Londër, u rikthye në vendlindje për të ndërtuar një karrierë artistike. Para disa kohësh bëri bujë largimi i saj nga labeli i njohur ZzapnChriss.

Tashmë ajo i ka surprizuar të gjithë ndjekësit me foton e fundit që ka publikuar në ‘Instagram’. “Beqare, e lidhur, duke ndërtuar mbretërinë time”, shkruhej në foton që ajo ka postuar, ku tregon me anë të një kryqi se ajo është e përqëndruar në ndërtimin e karrierës së saj. Më poshtë fotos ajo shpjegon: ”Tepër e zënë duke shijuar jetën time”. Mesa duket Baby G nuk ka aspak kohë për djem dhe është e fokusuar te muzika dhe pasioni i saj.

Image

 

(Kosova Sot)

11 orë e 42 minuta më parë
19/12/18