Rita Ora me 29 milion paund në llogari, vëllai i punon kamarier - VIP - Kosova Sot
Rita Ora me 29 milion paund në llogari, vëllai i punon kamarier

Rita Ora me 29 milion paund në llogari, vëllai i punon kamarier

Rita Ora është një nga këngëtaret më të suksesshme të muzikës botërore dhe si rrjedhojë fitimet e saj rriten dita ditës.
Por familja e Ritës duket se fitimet  i nxjerr nëpërmjet një biznesi të thjeshtë familjar në Londër ku gatuajnë ushqime tradicionale shqiptare.
Ai që befasoi është vëllai i Ritës, i cili punon si kamarier. Ka qenë pikërisht nëna e këngëtares Vera Ora,  e cila në një postim të saj në “Instastory” ka treguar djalin e saj duke shërbyer si kamarier.Kujtojmë se sipas  përllogaritjeve të “The Sun”, në javë Rita Ora merr në koncert 17 mijë paund britanike. Ndërkohë sipas “Forbes” këngëtarja shqiptare disponon 20 milionë paund në llogarinë e saj bankare.

Image

 

(Kosova Sot)

5 orë e 37 minuta më parë
19/12/18