Dafina Zeqiri poston foton me të dashurin, i thotë publikisht “Të Dua” - VIP - Kosova Sot
Dafina Zeqiri poston foton me të dashurin, i thotë publikisht “Të Dua”

Dafina Zeqiri poston foton me të dashurin, i thotë publikisht “Të Dua”

Pak kohë më parë është zbuluar se Dafina Zeqiri është në një lidhje me një djalë të quajtur Jose, por këngëtarja ka dashur ta mbajë këtë gjë sa më larg vëmendjes së mediave.

[Dafina Zeqiri ndahet nga i dashuri i saj Jose prej Republikës Domenikane (Foto)]

Megjithatë Dafina më në fund vendosi të flas hapur. Ajo ka publikuar një fotografi në ‘InstaStory’ ku tregoi publikisht të dashurin e saj. Në këtë foto Dafina dhe Jose duken shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit dhe madje këtë fotografi këngëtarja e shoqëroi me mbishkrimin “Të dua”.

Image

 

(Kosova Sot)

23 orë e 43 minuta më parë
19/12/18