Zhvishet sërish Xhesika Ndoj: Ja zogu dhe gjoksi i saj(Foto +18) - VIP - Kosova Sot
Zhvishet sërish Xhesika Ndoj: Ja zogu dhe gjoksi i saj(Foto +18)

Zhvishet sërish Xhesika Ndoj: Ja zogu dhe gjoksi i saj(Foto +18)

Prej kohësh Xhesika Ndoja është vënë në qendër të vëmendjes  të ndjekësve dhe faqeve të ndryshme në Instagram,transmeton Kosova Sot.

Së fundi Xhesika ka publikuar një foto nga shtrati e veshur  vetëm më të brendshme  ku duket mjaftë seksi.Këngëtarja në foton e postuar e quajtur veten  “sexymama”

 

 

(Kosova Sot)

 

#thjeshtesexymama???????????? @calvinklein #intimosexy

A post shared by Xhesika Ndoja (@xhesikandoja_official) on

11 orë e 6 minuta më parë
14/12/18