Jennifer Lopez, me foto nga World of Dance - VIP - Kosova Sot
Jennifer Lopez, me foto nga World of Dance

Jennifer Lopez, me foto nga World of Dance

Dita e premte për Jennifer Lopezin ishte vetëm edhe një ditë pune, derisa ndau fotot e bëra në prapaskenën e eventit "World of Dance" Këngëtarja 48- vjeçare e demonstroi edhe një herë bukurinë e saj që nuk njeh moshë, derisa postoi në 'Instagram' foto të bëra në dhomën e saj të (zh)veshjes. Këto postime ishin vetëm më të fundit në radhën e atyre që J-Lo i kishte bërë gjatë këtij emisioni garues të vallëzimit. J Lo ka postuar edhe një video, ku shihet në jurinë e panelit. Në njërën prej fotove të publikuara, ajo që binte më së shumti në sy, ishin këmbët e gjata të Lopezit, si dhe 'fundshpina' e saj e 'ënjtur'. 

Image

 

(Kosova Sot)

10 orë e 42 minuta më parë
15/12/18