Rikthehet Gjira Kajtazi (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Rikthehet Gjira Kajtazi (FOTO)

Rikthehet Gjira Kajtazi (FOTO)

Këngëtarja e hitit "Deja Vu", Gjira Kajtazi, ka vite që nuk ka lansuar ndonjë këngë të re për fansat e saj, shkruan "Kosova Sot Onlne", megjithatë ajo mbahet mend për stilin dhe performancen e veçantë që ka pasur në skenë.

Image

Por kjo nuk është e tëra, Gjira përmes një fotografie të postuar në profilin e saj në Instagram ka shkruar: Asnjë dimër nuk zgjat përgjithmonë, e që defakto i bie që këngëtarja shumë shpejt mund t'i rikthehet skenës, me lansimin e ndonjë kënge të re.

 

 

No Winter Lasts Forever ?? #springiscoming #prishtina

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on

(Kosova Sot)

2 orë e 46 minuta më parë
16/12/18