Bleona Qereti shkëlqen në “Oscar”, shihni detajin që zbuloi nga eventi - VIP - Kosova Sot
Bleona Qereti shkëlqen në “Oscar”, shihni detajin që zbuloi nga eventi

Bleona Qereti shkëlqen në “Oscar”, shihni detajin që zbuloi nga eventi

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka marrë pjesë në eventin e ndarjes së çmimeve “Oscar” dhe ka shkëlqyer në parakalimin e saj në tapetin e kuq.

Bleona zgjodhi të shfaqej me një fustan të gjatë të ‘Ellie Saab”,i cili i nxirrte në pah format perfekte fizike këngëtares.

Por Bleona na tregoi një detaj mjaft interesante nga eventi, siç ishte menuja e ushqimit që konsumuan të gjithë të ftuarit.

Në një foto që këngëtarja publikoi në rrjetet sociale shihet se menuja përfshinte aperitivin me salcë zhardhoku, më vonë u servir supa me perime të stinës, për ta mbyllur me pjatën kryesore.

Ndërkohë Bleona ishte e pranishme edhe në after partyn e organizuar.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

17 orë e 57 minuta më parë
12/12/18