Të veshurat më mirë në “Oscar”, këto janë vajzat që rrëmbyen vëmendjen - VIP - Kosova Sot
Të veshurat më mirë në “Oscar”, këto janë vajzat që rrëmbyen vëmendjen

Të veshurat më mirë në “Oscar”, këto janë vajzat që rrëmbyen vëmendjen

Ato janë vajzat e “arta” të Hollivudit dhe këtë here në tapetin e kuq të ndarjes së çmimeve “Oscar” ia kanë dalë të cilësohen si të veshurat më bukur.

Jennifer Laërence, Sandra Bullock, Lupita Nyong’o dhe Gal Gadot, janë vetëm disa nga emrat që u futën tek kjo listë.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

7 orë e 48 minuta më parë
17/12/18