Tatuazhet në trupin e Dua Lipës, ja sa numëron këngëtarja - VIP - Kosova Sot
Tatuazhet në trupin e Dua Lipës, ja sa numëron këngëtarja

Tatuazhet në trupin e Dua Lipës, ja sa numëron këngëtarja

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa duket se është e apasionuar pas tatuazheve dhe deri tani ajo numëron të ketë rreth nëntë të tillë në trupin e saj. Të paktën këta janë ata që mund të duken me sy të lirë.

Më poshtë po ju sjellim foto të nëntë simboleve që Dua ka vendosur të pikturojë në trupin e saj, të cilët mund të shërbejnë si burim frymëzimi për shumë nga ata që janë të apasionuar pas tatuazheve.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

23 orë e 44 minuta më parë
12/12/18