Festë në familjen e Ylli Limanit, dedikimi i pazakontë i këngëtarit për personin e afërt - VIP - Kosova Sot
Festë në familjen e Ylli Limanit, dedikimi i pazakontë i këngëtarit për personin e afërt

Festë në familjen e Ylli Limanit, dedikimi i pazakontë i këngëtarit për personin e afërt

Në familjen e këngëtarit Ylli Limani ka festë dhe me siguri janë fikur disa qirinj. Vëllai i tij më i vogël ka ditëlindjen dhe këngëtari i ka dedikuar një urim special me disa të vërteta brenda.

“Kam qenë 8 -vjeç kur ke lind dhe kur të kanë pru në shpi, mu ke dok bebe e keqe. Falma për “të kanë adoptu”, për storiet me babaroga, e për ndonjë goditje të lehtë eventuale. Urime ditëlindja për vëllaun e vogël ma t’mirin. Të du qen”- ka shkruar këngëtari në “Instagram”.

Image

 

Ylli Limani është një këngëtar i ri i cili numëron shumë produksione të sukseshme.

(Kosova Sot)

23 orë e 53 minuta më parë
19/12/18