Bleona Qereti nuk lë hapsirë për imagjinatë, zhvishet në mes të Hollivudit (Foto/Video) - VIP - Kosova Sot
Bleona Qereti nuk lë hapsirë për imagjinatë, zhvishet  në mes të Hollivudit (Foto/Video)

Bleona Qereti nuk lë hapsirë për imagjinatë, zhvishet në mes të Hollivudit (Foto/Video)

Çdo yll që paraklaon në qilimin e kuq, tërheq vëmendjen në natën më të nxehtë në kalendarin e Hollivudit.

Dhe këngëtarja shqiptare Bleona Qereti po bënte një përpjekje të "tillë" në orën vjetore "Vanity Fair Oscars" të mbajtur pas Çmimit të 90-të të Akademisë në Teatrin Dolby të dielën mbrëma, transmeton "Kosova Sot Online".
38-vjeçarja, nuk i dha asgjë imagjinatës, derisa kishte veshuri një fustan tërësisht të dukshëm, i cili shfaqte tërësinë e aseteve të saj, ndërsa kishte mbathur dhe çizme të larta për të mbrojtur një pjesë të modestisë së saj.

Image

Bleona njihet si "Madona e Shqipërisë", sipas faqes së saj të Wikipedia, dhe fitoi famë në serinë e realitetit "Bravo Euros Of Hollywood", përcjell "Kosova Sot Online".

Ndërsa ajo e bën veten si aktore, shfaqjet e saj të veprimit duket se janë të kufizuara në vendin e saj të origjinës, megjithatë ajo ende e ka thurur veten një ftesë në bashkësinë e Vanity Fair.

Ajo shihet shpesh në grupe të pakta në qilimin e kuq duke përfshirë një numër absolutisht të dukshëm për t'i bërë pasuritë e saj të njohura në qarqet e Hollivudit.

Image

 

(Kosova Sot)

8 orë e 26 minuta më parë
13/12/18