Modelja shqiptare e ‘fiksuar’ pas burrit të Kourtney Kardashian: Është kaq seksi (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Modelja shqiptare e ‘fiksuar’ pas burrit të Kourtney Kardashian: Është kaq seksi (FOTO)

Modelja shqiptare e ‘fiksuar’ pas burrit të Kourtney Kardashian: Është kaq seksi (FOTO)

Vildane Zeneli është një nga femrat më simpatike të showbizit shqiptar. Njihet padyshim për pozat provokuese dhe për fotot që nxjerr në profilin e saj në ‘Instagram’ që shpesh kanë marrë vëmendjen e portaleve.

Së fundmi ajo çka ka çuditur publikun ka qenë një ‘InstaStory’ që ajo ka postuar para disa orësh. Një video ku Kourtney Kardashian shkëmben puthje me të dashurin e saj, me përshkimin: “Dreqin, mashkulli i Kourtney është kaq i mirë”. Mesa duket Vildane është e marrosur pas këtij djali.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

16 orë e 7 minuta më parë
15/12/18