Ingrit Gjoni provokon nga shtrati e veshur me të bardha (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Ingrit Gjoni provokon nga shtrati e veshur me të bardha (FOTO)

Ingrit Gjoni provokon nga shtrati e veshur me të bardha (FOTO)

Këngëtarja Ingrit Gjoni është mjaft aktive me rrjetet sociale, ku publikon foto të ndryshme, ku ajo shfaqet shumë sensuale dhe provokuese.

Një ditë më parë ajo ka postuar në “Instastorie” një foto ku shfaqet e ulur në shtrat. Këngëtarja është veshur në mënyrë sensuale me të bardha e me taka të kuqe.

Image

 

Edhe këtë herë Ingrit Gjoni ka treguar se është në formë mjaft të mirë fizike.

(Kosova Sot)

 

 

16 orë e 2 minuta më parë
15/12/18