Dashnor Diko publikon foto me Inis Gjonin të shumë viteve më parë, ja detaji që i bën të duken si motër e vëlla - VIP - Kosova Sot
Dashnor Diko publikon foto me Inis Gjonin të shumë viteve më parë, ja detaji që i bën të duken si motër e vëlla

Dashnor Diko publikon foto me Inis Gjonin të shumë viteve më parë, ja detaji që i bën të duken si motër e vëlla

Këngëtari Dashnor Diko dhe regjisorja Inis Gjoni ruajnë një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin, e cila daton që nga fillesat e karrierës së tyre.

Diko ka publikuar një foto të tyre në ”Facebook” të shumë viteve më parë. Nuk mund të themi se artistët kanë ndryshuar shumë, por ajo që vazhdon t’i identifikojë janë kaçurrelat të cilat duket se në atë kohë i kanë patur pothuajse njësoj. 

Dashnor Diko është tërhequr nga muzika për t’ju përkushtuar biznesit, ndërsa Inisi është përqëndruat tek regjisura. 

Image
Image

 

(Kosova Sot)

16 orë e 58 minuta më parë
12/12/18