Adelina Tahirin e zbukuron shtatëzania(Foto) - VIP - Kosova Sot
Adelina Tahirin e zbukuron shtatëzania(Foto)

Adelina Tahirin e zbukuron shtatëzania(Foto)

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Adelina Tahiri duket të jetë në formë të mire ,transmeton Kosova Sot. 
Në fotot e publikuara në rrjetin  sociale ajo duket më e bukur se më parë dhe se shtatzënia e ka zbukuruar atë edhe më shumë.

 

 

????????????????

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

(Kosova Sot)

14 orë e 33 minuta më parë
12/12/18