Dedikimi i ndjerë i Kastro Zizos për njeriun e zemrës: Tani kur s’je më, më fal… - VIP - Kosova Sot
Dedikimi i ndjerë i Kastro Zizos për njeriun e zemrës: Tani kur s’je më, më fal…

Dedikimi i ndjerë i Kastro Zizos për njeriun e zemrës: Tani kur s’je më, më fal…

Nëna e këngëtarit Klevis Bega i njohur si Kastro Zizo, ka bërë dy vite që ka ndërruar jetë. Mungesa e saj është aq e madhe sa Zizo nuk e fsheh dot.

Përmes një postimi prekës në rrjetin social “Instagram”, ai ka kujtuar të ëmën, e cila sot do të duhej të festonte 60-vjetorin  e lindjes.

Dhe me këtë rast, Kastro i ka dedikuar një shkrim prekës dhe mjaft të ndjerë.

Image

(Kosova Sot)

10 orë e 45 minuta më parë
16/12/18