Modelja bukuroshe më joshëse se kurrë më parë! (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Modelja bukuroshe më joshëse se kurrë më parë! (FOTO)

Modelja bukuroshe më joshëse se kurrë më parë! (FOTO)

Ajo është një bionde me sy bojqelli dhe me forma mbresëlënëse. Kate Upton ka mahnitur edhe njëherë fansat e saj me fotot e fundit.

Image

 

Modelja bukuroshe ka pozuar së fundmi për markën italiane të të brendshmeve “Yamanay”.

Në një seri fotosh të shkrepura nga Giampaolo Sgura, Kate Upton duket një mrekulli, teksa ekspozon asetet e saj.

Image
Image
Image
Image
Image

(Kosova Sot)

22 orë e 32 minuta më parë
15/12/18