Emina Çunmulaj e vesh dallamën dhe dimijat! Ja si po i rrinë (Foto) - VIP - Kosova Sot
 Emina Çunmulaj e vesh dallamën dhe dimijat! Ja si po i rrinë (Foto)

Emina Çunmulaj e vesh dallamën dhe dimijat! Ja si po i rrinë (Foto)

Modelja e mirënjohur shqipëtare Emina Çunmulaj kësaj rradhe ka goditur me fotografinë e përzgjedhur, transmeton Kosova Sot Online.

Ajo në profilin e saj ka postuar një foto me veshje tradicionale shqipëtare dhe pranë saj gjendet edhe vajza e saj Ella Faria të cilat duken shumë bukur me veshje kombëtare.
 

(Kosova Sot)

17 orë e 0 minuta më parë
16/12/18