Ish-e dashura e Blotellit pret një fëmijë me… (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Ish-e dashura e Blotellit pret një fëmijë me… (FOTO)

Ish-e dashura e Blotellit pret një fëmijë me… (FOTO)

Fanny Neguesha dhe Mario Lemina kanë njoftuar se së shpejti do të bëhen prindër. Ata e zbuluan nëpërmjet një fotografie në rrjetet sociale.

“Në fillim një shikim, më pas një buzëqeshje… Askush nuk e mendonte rrugëtimin që po përshkruanim”, shkruan ish-mesfushori i Juventus, tani pjesë e Southampton, që zyrtarizon ardhjen në jetë të një fëmije nga lidhja me modelen.

“Gjithçka nisi kur takova dashurinë e vërtetë. Jeton një aventurë të mrekullueshme, që më pas i lë vendin një lumturie të panjohur. Ai shënjestron për të të dhënë forcën e nevojshme për t’u përballur me pengesat me të cilat vihesh në provë gjatë jetës, por para së gjithash, të lejon të shijosh momentet më të bukura”, është përgjigjur në të njëjtën kohë modelja, që u bë famshme për lidhjen që pati me Mario Balotellin.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

2 orë e 57 minuta më parë
11/12/18