Riparimi i shputës - VIP - Kosova Sot
Riparimi i shputës

Riparimi i shputës

Margot Robbie, pas defektit te Oskarët, kënaqet në ndejën vijuese. Ajo ka përjetuar një dështim fatkeq të gardërobës gjatë të dielës mbrëma për Oskarët, kur një nga rripat e fustanit të saj shtëpia e modës "Chanel", u shkëput. Por, stilisti i Margot Robbie ishte përkujdesur për gjatësi ekstreme në mënyrë që kjo aktore mundej të kënaqej në ndejën te "Vanity Fair". Është bërë me dije nga "Nine Honey", që Kate Young kishte hedhur sprej kundër inflamacioneve, produktin "Still Standing", në shputën e 27 vjeçes, në mënyrë që të ecte lirisht në tepihun e kuq. E diela mbrëma, në tepihun e kuq e kishte gjetur bukuroshen Margot për "Academy Awards" teksa po rrezatonte në një kostum të bardhë "Chanel", me korset dhe rripa përreth gjoksit.

(Kosova Sot)

7 orë e 47 minuta më parë
18/12/18