“Gëzuar mbretëreshë”, Marina Vjollca i bën dedikim nënës së saj - VIP - Kosova Sot
“Gëzuar mbretëreshë”, Marina Vjollca i bën dedikim nënës së saj

“Gëzuar mbretëreshë”, Marina Vjollca i bën dedikim nënës së saj

Një nga moderatoret më të dashura për publikun, padyshim është Marina Vjollca. Jo rrallë herë ajo na tregon për jetën e saj personale, pushimet, etj në profilin e saj në ‘Instagram’. Postimi i radhës nga Marina, është më i veçanti. Mami saj ka ditëlindjen dhe Marina ka zgjedhur mënyrën më të bukur për ta uruar. ‘Gëzuar ditëlindjen Mbretëreshë’, ka shkruar ajo krah fotos.

Image

 

(Kosova Sot)

20 orë e 9 minuta më parë
15/12/18